Image Alt

Wie is Wie

Directie

Joost Wynants

Coördinerend directeur
joost.wynants@silawesterlo.anker.be
014 54 50 75

Hilde Heynickx

Directeur Bovenbouw
hilde.heynickx@silawesterlo.anker.be
014 54 50 75

Dirk Tormans

Directeur Bovenbouw
dirk.tormans@silawesterlo.anker.be
014 54 50 75

Tinne Mertens

Directeur Bovenbouw
tinne.mertens@silawesterlo.anker.be
014 54 50 75

Niels Vermeulen

Directeur Middenschool
(Centrum en Oosterwijk)
niels.vermeulen@silawesterlo.anker.be
014 54 50 74

Mieke Baelus

Directeur Middenschool
(Centrum en Oosterwijk)
mieke.baelus@silawesterlo.anker.be
014 54 50 74

Jan Verherstraeten

Financieel-logistiek directeur
(middenschool en bovenschool)
jan.verherstraeten@silawesterlo.anker.be
014 54 50 74

Leerlingendienst Bovenschool tweede graad

Leerlingendienst Bovenschool derde graad

Leerlingendienst Middenschool Centrum

Leerlingendienst Middenschool Oosterwijk

Zorgcoördinatoren

Bert Buntjens

Zorgcoördinator Middenschool
bert.buntjens@silawesterlo.anker.be
014 54 50 74

Mieke Beylemans

Zorgcoördinator Bovenschool
mieke.beylemans@silawesterlo.anker.be
014 54 50 75